Kiedy Szacunek Zasługuje na Staranność

W "Galerii Fuszerek" pragniemy pokazać, jak ważna jest staranność i profesjonalizm przy tworzeniu napisów na tablicach nagrobnych, które stanowią miejsce pamięci naszych bliskich. Niestety, niektóre z nich są świadectwem niefortunnych błędów i brakiem precyzji w procesie ich wykonania.

Choć zazwyczaj unikamy oceniania czy krytykowania, to czasami serce boli… jak widzimy na grobie źle wykonaną usługę… Ta galeria ma na celu ukazanie jak przypadkowy liternik „profesjonalista” potrafi zniszczyć nagrobek poprzez np. złe dobranie kroju liter, zastosowanie złej metody wykonania napisu, lub po prostu nieumiejętne wypoziomowanie tekstu względem pozostałych treści. Wierzymy, że każda osoba zasługuje na staranność i szacunek, nawet w najmniejszych detalach, dlatego wybierajcie mądrze, sprawdzając opinię a przed zleceniem wykonania napisu, obejrzyjcie zdjęcia z realizacji i sprawdźcie doświadczenie, np. potwierdzając ten fakt czasem istnienia firmy w CiDG. Przemyślcie czy przy niskiej cenie jakość wykonanej usługi nie będzie na miernym poziomie. Nie zgadzajcie się na demontaże tablic gdyż, to tylko ładnie brzmi w rzeczywistości jest to „ łamanie tablicy” na siłę, i w większości przypadków wiąże się z jej wyszczerbieniem a nawet pęknięciem.

Zachęcamy do refleksji nad tym, jak precyzja i dbałość o szczegóły mogą wpłynąć na ostateczny efekt, który oddaje godność i szacunek, na jakie zmarli zasługują.

Jak umówić się na wykonanie usługi?

Zadzwoń pod wybrany numer lub wypełnij formularz
668-166-728 ; 505-384-893

Uwaga preferujemy kontakt telefoniczny ze względu na pobyt "w terenie"

Sprawdź obszar działalności przejdź do formularza