close
loading

                             

 

                  facebook piaskowanieZdanowicz

 

TROCHĘ HISTORII

Działalność naszej firmy rozpoczęliśmy w  2007 roku. Od samego początku zajmujemy się liternictwem nagrobnym oraz rzeźbami umieszczanymi na nowych tablicach dla firm kamieniarskich. Jednak głównym naszym atutem jest dopisywanie liter na istniejącym już nagrobku – bez demontażu tablicy oraz bez ryzyka naruszenia konstrukcji pomnika (usługa dostępna jest dla osób prywatnych). Do tego celu zaprojektowaliśmy sprzęt mechaniczny, który jest dostosowany specjalnie do tej czynności. Dzięki takiemu rozwiązaniu dodanie napisów stało się proste, szybkie oraz bezkonkurencyjne.

W swojej branży, jako jedni z pierwszych, wykorzystaliśmy technologię komputerową w liternictwie nagrobnym. Ta innowacja pozwoliła z ogromną precyzją  dostosować wielkość liter oraz różnorodność czcionek do projektowanych tablic. Dobieramy czcionki także do tablic, których napisy zostały wykonane starą metodą. Dzięki temu uzyskaliśmy przewagę nad konkurencją. Lata praktyki umożliwiają zapewnienie państwu jakości wykonania usług na najwyższym poziomie. Napisy w naszym wykonaniu, nie różnią się od już istniejących napisów na tablicy.

Nasza firma specjalizuje się tylko w liternictwie i rzeźbach. Nie stawiamy pomników, nie układamy polbruku i nie montujemy ławeczek.  Wychodzimy z założenia, że jeśli być dobrym, to w jednym.

Ponieważ z naszych usług korzystają firmy kamieniarskie i osoby prywatne, zlecenia wykonywane są na bardzo dużym terenie, jednak w krótkich terminach i niskich cenach, bez ukrytych kosztów za dojazd czy też wjazd na cmentarz.Zapraszamy do obejrzenia bogatej galerii najciekawszych zleceń, które zostały nam powierzone do wykonania. 

 

Ostrzegamy państwa przed osobami, które nadużywają określenia „profesjonalne wykonanie”, a w rzeczywistości zaczynają dopiero działalność. Nie potrafią dobrać czcionek - stosują podobne lub całkowicie różne, nie potrafią kuć liter w klinek - zamiast tego proponują piaskowane, co jest prostsze i szybsze. W rzeczywistości psują wizerunek cennego nagrobka, twierdząc że teraz są tylko komputerowe czcionki.

 

 Piaskowanie Adam Zdanowicz

 ul. Kościelna 8;  16-060 Zabłudów

Tel: 668-166-728    505-384-893

       

Powered by: www.cdx.pl